Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś Pięknego
#1
http://www.youtube.com/watch?v=HxN1tYHZunI - Perfekcja, po prostu ciary przechodzš mi po plecach. Nie mogę przestać tego oglšdać

http://www.youtube.com/watch?v=HxN1tYHZunI&NR to też niezłe.

Ale i tak pewnie wszyscy to już widzieliscie Uśmiech
Odpowiedz
#2
Nooo, wtedy to się miało fryzurę!
Odpowiedz
#3
Cóż to był za inny Mark...Taki pełen ekspresji...

Te ruchy, miny, gesty - po prostu żywioł !!

No i fryzura - typowy artystyczny nieład - coœ pięknego.

Ehhhh...

szkoda że nie urodziłem się 10 lat wczeœniej, na Wielkiej Wyspie...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#4
Właœnie dlatego czekam na wynalezienie wehikułu czasu. Pilnie!
Odpowiedz
#5
Mój kolega jest na najlepszej drodze. Dam znać jak maszyna będzie już gotowa Uśmiech

Dokładnie Macsa! Zwróćmy uwagę na to jaki ten Mark jest dziki! Szczególnie w tym Once Upon a Time! Ta muzyka płynie prosto z niego, on nie "gra na gitarze", on gra całym sobš! A jego gitara to urzekajšcy œrodek wyrazu - ona jest narratorem jego opowieœci...

Na youtube.com jest też kilka piosenek z Rockpalast 79... Też niezłe. Fajnie zagrany Single Handed Sailor np.
Odpowiedz
#6
Coœ pięknego - bardzo dobry tytuł wštku więc napiszę sobie tutaj...

Otóż szaleni hiszpańscy fani Marka ze stajni "Brothers In Mark" rozpoczęli pracę nad gigantycznym projektem składajšcym się z 34 płyt DVD zawierajšcych całš twórczoœć Marka. Projekt ukazuje się pod nazwš "Once Upon a Time in the TV" - szczegóły tutaj:

Once Upon a Time in the TV

Na Trakarze "Spanish City" właœnie ukazał się pierwszy kršżek z serii zatytułowany "Early Dire Straits vol 1" zawierajšcy najstarsze nagrane klipy Dire Straits. Oto zawartoœć płyty:

Sultans of Swing - Old Grey Wistle Test, TV Studio, Manchester, UK 15/05/1978
Lions - Old Grey Wistle Test, TV Studio, Manchester, UK 15-05-1978
Sultans of Swing - Top Pop Amsterdam, Netherlands 02-09-1978
Sultans of Swing - Alright Now Tyne Tees, Newcastle, UK 06-02-1979
Down to the waterline - Alright Now Tyne Tees, Newcastle, UK 06-02-1979
Lady writer - Pink Pop Festival, Geleen, Holanda 04-06-1979
Skateaway - Frydays Live TV Studios, Los Angeles, USA, 31-10-1980
Romeo and Juliet - Frydays Live TV Studios, Los Angeles, USA, 31-10-1980
Tunnel of Love - Old Grey Wistle test TV Studio, Manchester, UK 29-11-1980
Sultans of Swing - Ulster Hall, Belfast, UK 05-01-1981 Super 8 record
Solid Rock - PD5 TV, Francia 06-06-1981
Sultans of Swing - Empire, Paris, Francia, 14-10-1978
Private Investigations - Top of the pop, Amsterdam, Holanda 15-10-1982
Water of love - Top of the pop, Amsterdam, Holanda 01-09-1978
Sultans of Swing - Plattenkuche TV, Munich, Alemania 27-10-1978
Water of Love - Scene TV, Munich, Alemania 03-02-1979
Sultans of Swing - Scene, TV Munich, Alemania 03-02-1979

[Obrazek: c01-02mini.jpg]

Szczegóły tego wydawnictwa oraz fragmenty poszczególnych teledysków znajdziecie:

Early Dire Straits vol 1

Adres Trackera : Spanish City

!!!! Crazy Spanish Fans !!!!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#7
Cytat:Originally posted by olaph72@Sep 14 2006, 01:58 PM
Właœnie dlatego czekam na wynalezienie wehikułu czasu. Pilnie!
Gdyby w przyszłoœci zmontowano takie ustrojstwo, to by już nas pewnie odwiedzali nasi prawnukowie. A że nie odwiedzajš, to marne szanse Smutny
Odpowiedz
#8
Cytat:Originally posted by macsa@Oct 11 2006, 10:26 PM
Coœ pięknego - bardzo dobry tytuł wštku więc napiszę sobie tutaj...

Otóż szaleni hiszpańscy fani Marka ze stajni "Brothers In Mark" rozpoczęli pracę nad gigantycznym projektem składajšcym się z 34 płyt DVD zawierajšcych całš twórczoœć Marka. Projekt ukazuje się pod nazwš "Once Upon a Time in the TV"
piękna sprawa, mam nadzieję ze na dime też będzie !!!!
Odpowiedz
#9
Cytat:Originally posted by Barciu+Oct 11 2006, 11:27 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Barciu @ Oct 11 2006, 11:27 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-olaph72@Sep 14 2006, 01:58 PM
Właœnie dlatego czekam na wynalezienie wehikułu czasu. Pilnie!
Gdyby w przyszłoœci zmontowano takie ustrojstwo, to by już nas pewnie odwiedzali nasi prawnukowie. A że nie odwiedzajš, to marne szanse Smutny [/b][/quote]
Skšd wiesz, że nie odwiedzajš? Może po prostu się nie ujawniajš, żeby nie zakłócić czasowego continuum. Oczko
Odpowiedz
#10
Cytat:Originally posted by olaph72+Oct 12 2006, 12:50 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (olaph72 @ Oct 12 2006, 12:50 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Cytat:Originally posted by Barciu@Oct 11 2006, 11:27 PM
<!--QuoteBegin-olaph72@Sep 14 2006, 01:58 PM
[b] Właœnie dlatego czekam na wynalezienie wehikułu czasu. Pilnie!
Gdyby w przyszłoœci zmontowano takie ustrojstwo, to by już nas pewnie odwiedzali nasi prawnukowie. A że nie odwiedzajš, to marne szanse Smutny [/b]
Skšd wiesz, że nie odwiedzajš? Może po prostu się nie ujawniajš, żeby nie zakłócić czasowego continuum. Oczko [/b][/quote]
eee, żeby być na dawnym koncercie Marka to bym nawet zakłócił Duży uśmiech
Odpowiedz
#11
Ja też, bez wahania.
Odpowiedz
#12
Cytat:Originally posted by macsa@Oct 11 2006, 10:26 PM
Otóż szaleni hiszpańscy fani Marka ze stajni "Brothers In Mark" rozpoczęli pracę nad gigantycznym projektem składajšcym się z 34 płyt DVD zawierajšcych całš twórczoœć Marka. Projekt ukazuje się pod nazwš "Once Upon a Time in the TV"
Faktycznie œwietny zbiór! Skoro nie możemy mieć takiego oficjalnego wydawnictwa, to cos takiego jest kapitalnym rozwišzaniem. Nie pozostaje nic innego jak zanurzyć się w œwiat torrentów i innych takich, co to nie wiadomo jak ugryŸć i z czym jeœć... Oczko
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#13
Koobaa to naprawdę nic trudnego. Jeœli mógłbym Ci w czymœ pomóc to służę uprzejmie...

B)

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#14
Troche mnie zmiotło :blink: Oczko Cieszę się że sš tacy pozytywni wariaci na œwiecie. A wiecie że My też do nich należymy? Duży uśmiech Gdybym miał takie mozliwoœci techniczne a co za tym idzie dostęp do podobnych materiałów sam bym "machnšł" podobny BOX! Uśmiech Ale tak całkiem serio jestem dla hiszpanów pełen podziwu i czekam na rozwój zdarzeń jednoczeœnie szukajšc jakiegoœ hiszpana z którym można byłoby sie zakolegować Duży uśmiech Maćku to mnie też miej na uwadze bo ja z kompami to tak nie za bardzo. Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#15
Œlinka idzie z ust na samš myœl co ci Hiszpanie chcš wyprawiać.Też Maćku miałbym ochotę coœ takiego posiadać w swoich zbiorach, ale nie œmiem prosic, i tak bardzo dużo już Wam Forumowiczom zawdzięczam jeœli chodzi o prezenty płytowe jakie od Was otrzymałem. A tymczasem Adijos.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#16
Zaczšłem temat w tym wštku więc kontynuję...

Szaleni Hiszpanie szybcy sš i wydali już następnš płytę z serii "Once Upon a Time in the TV" . Oto szczegóły wydawnictwa:

Early Dire Straits vol 2

[Obrazek: c01-02mini.jpg]

Tym razem większoœć materiału stanowiš wczesne wywiady zespołu i kilka klipów na zakończenie...

Wydawnictwo jest do pobrania z trackera Spanish City:

Tracker de Spanish City

No jeœli z takš częstotliwoœciš będš wydawane następne płyty to czeka nas wspaniały rok...

B)

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#17
Ile ja bym dał za te wszystkie DVD Wywracanie oczami
tea
Odpowiedz
#18
IGOR - wszystko da się załatwić...trzeba tylko chcieć...

Zapytaj Kooby - on chyba najlepiej z nas zna się na spełnianiu marzeń...

B)

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#19
czy ma ktoœ, już œcišgniętš pierwszš częœć?
Odpowiedz
#20
Ja mam, nie chwalšc się...

Duży uśmiech

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ksišżka, Albo Coś Obszernego O Historii Ds Stach 5 11,888 01.02.2008, 19:36
Ostatni post: pablosan
  Cos Do Sciagania ? Downloadki ? MARTINEZ 1 6,934 02.11.2005, 19:46
Ostatni post: Steeven
  Video Z Torwaru - Czy Coś Już Wiadomo Piotrd 4 11,382 24.06.2005, 00:32
Ostatni post: aaadam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości