Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pewna
#1
Witam. Czy ktoœ z forumowiczów posiada w mp3 płytę London Rock Orchestra, która gra 14 utworów DS ?
tea
Odpowiedz
#2
Szczerze mówišc podobne pytanie już od dawna chodziło mi po głowie Oczko Muzyka Marka bez Marka- chętnie bym się zapoznał z tym koncertem. A może Mark był na widowni? Duży uśmiech


The London Twilight Orchestra - The Story Of Dire Straits
2 CD audio
Magnum 92024549/92024550



CD1: Calling Elvis, Sultans Of Swing, Walk Of Life, You And Your Friend, Why Worry, Iron Hand, Your Latest Trick, The Man's Too Strong, On Every Street, The Bug, Where Do You Think You're Going?, Telegraph Road, How Long, Private Investigations
CD2: Twisting By The Pool, Money For Nothing, Brothers In Arms, Ride Across The River, One World, Ticket To Heaven, Romeo And Juliet, Down To The Waterline, Heavy Fuel, Portobello Belle, Planet Of New Orleans, So Far Away, Tunnel Of Love, Solid Rock
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#3
No jasny gwint no... miałem jš nawet kiedyœ, całkiem fajne instrumentalne wykonanie niektórych utworków. Ale jak to bywa z komputerami... Jak się jeszcze kiedyœ natknę to obiecuję że się podzielę Oczko
It never rains around here
It just come pouring down
Odpowiedz
#4
Widziałem na allegro CD z tym koncertem.
London Rock Orchestra Plays Dire Straits -Super CD
Odpowiedz
#5
Mam mp3-ki, jakby co. Uśmiech
Odpowiedz
#6
Olaph72 to jagbyœ mógł wysłać na adres: mag24-24@o2.pl
tea
Odpowiedz
#7
Wszystkich, którzy prosili (bšdŸ będš prosić) o mp3-ki przepraszam, ale dziœ właœnie wyłożył mi się komputer, na którym trzymam muzykę. Może chwilę potrwać, zanim go zreanimuję.
Odpowiedz
#8
Olaph72 jak komputer Smutny
tea
Odpowiedz
#9
Dziœ się dowiem...
Odpowiedz
#10
Olaph72 jak komp ??????????
tea
Odpowiedz
#11
Będzie po œwiętach. Co może równie dobrze oznaczać, że w styczniu... Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości