Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Money For Nothing a Communique
#1
Zauważył ktoś różnicę pomiędzy Where do You think... z Money For Nothing, a z Communique ? Uśmiech
-I love Youuu !
-I love You too Madame, no matter married or not : )
Odpowiedz
#2
No pewnie. Kiedyś...niech no policzę....18 lat temu Uśmiech miałem tylko tą płytę (MfN) i jakież było moje zdziwienie ze 'Where...' jest jeszcze jedno a 'Brothers...' dłuższe...Uśmiech

Ale skąd wzięła się ta wersja 'Where..' to nie wiem ale Robson Ci powie Uśmiech
Odpowiedz
#3
na BiN nie zwrocilem uwagi bo UWAGA to jest jedyna piosenka DS za ktora nei przepadam Język no wlasnei jestem ciekaw. wg mnie jest lepsza od oryginalu.
-I love Youuu !
-I love You too Madame, no matter married or not : )
Odpowiedz
#4
A to jeśli nie przepadasz za BIA to nie mamy o czym gadać. ŻartujęUśmiech Mikołaju na składance MFN Brothers jest krótsze-singlowe. "Where Do You Think You're Going"? inaczej zmiksowano i nie wiem czy bardziej tej wersji nie lubie. Natomiast "Telegraph Road" skandalicznie wyciszono i skrócono. Za to mamy piękne "Portobello Belle" i zawsze myślałem że to wersja z Brothers In Arms tour a nie z aLCHEMY ale najpierw miałem kasetę Money For Nothing a z niej nic nie można się było dowiedziećUśmiech

ps. red93 Boston wysłałem
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#5
ok, czekam z niecierpliwoscia Uśmiech oj noo, jakos tak sie zlozylo ze BiA poprostu kiepsko mi sie kojarza i dlatego nei przepadam. nie chodzi o samo wykonanie czy cos. Portobello Belle wg mnei swietne jesli chodzi o wersje z MfN Uśmiech kaseta z Money For Nothing, hehe, kiedy to bylo ? Uśmiech kiedys to byly czasu Uśmiech
-I love Youuu !
-I love You too Madame, no matter married or not : )
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Money For Nothing - Teledysk olaph72 3 10,801 13.02.2009, 22:50
Ostatni post: olaph72
  Money For Nothing grzes 5 12,542 02.04.2006, 20:15
Ostatni post: olaph72

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości