![]() |
|
Love Over Gold I Inne W Dts - Wersja do druku +- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (https://knopfler.pl) +-- Dział: Markowe tematy (https://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Fanowskie zasoby (https://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Wątek: Love Over Gold I Inne W Dts (/showthread.php?tid=332) Strony:
1
2
|
Love Over Gold I Inne W Dts - coyote - 10.03.2006 Witam Dorwałem ostatnio kilka płyt nagranych systemie dwięku przestrzennego 5.1 DTS. Wród nich LOVE OVER GOLD i powiem szczerze że brzmi to cudnie. Oficjalnie chyba się ta płyta w DTS nie ukazała. Ale kto zrobił kawał dobrej roboty. Wydawało mi się że znam jš na pamięć, każdy jej dwięk. A jednak w tej wersji odnisłem wrażenie że jest troszkę inna. Mam też około 30 innych płyt w DTS (m. in. STING, U2, King Crimson, Pat Metheny, Queen, EAGLES, M. OLDFIELD, Pink Floyd, Alan Parson) CHĘTNIE SIĘ WYMIENIĘ NA INNE PLYTY, najlepiej też w DTS (ale niekoniecznie). SPRAWA TECHNICZNA: Sš to zwykłe płyty cd (nie dvd) Do odtworzenia niezbedny jest dekoder DTS we wzmazniaczu (bez dekodera słychać tylko szum). Najlepiej gdy mamy system głoników 5.1. Choć ja słucham tego na 3.1 (przednie, centralny, subwoofer) Pozdrawiam Chętnych do wymiany proszę o wpisy poniżej z adresem mail, lub mail do mnie: mp1973@poczta.onet.pl Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 10.03.2006 Powiedz, gdzie mozna takie cudo zdobyć?! Bardzo by mi zależało na LOG w DTS-ie Love Over Gold I Inne W Dts - Raingod - 15.03.2006 Na FTP wrzuce ten album w DTSie. Bedzie na jutro rano do sciagniecia. Love Over Gold I Inne W Dts - Igor23 - 15.03.2006 Raingod, w jakim formacie dasz to na FTP, że będzie w DTS ? Love Over Gold I Inne W Dts - Raingod - 15.03.2006 to jest w wav. Normalnie trzeba plyte w audio nagrac i idzie jak burza Mma tez tez STINGA Notting like the Sun. Pieknie gra ten DTS ;D
Love Over Gold I Inne W Dts - Igor23 - 15.03.2006 Raingod Stinga też by dał na FTP
Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 15.03.2006 tylko w koncu jak sobie kurka załatwić wejcie na tego ftp-a.... wysłałem juz do Bartka chyba ze trzy maile i nic... cisza.... Love Over Gold I Inne W Dts - bartekold - 15.03.2006 a na jaki adres wysłałe?
Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 15.03.2006 hmmm... no teraz to już nie pamietam... wylij proszę na dudageo@univ.szczecin.pl wszystkie dane potrzebne do "załatwienia" wejcia na ftp-a. Chodzi o dane do składki dudageo@univ.szczecin.pl
Love Over Gold I Inne W Dts - jambore - 15.03.2006 Spróbuję wrzucić BIA też w tds. Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 15.03.2006 czy to wszystko jest w 5.1? Love Over Gold I Inne W Dts - jambore - 16.03.2006 Cytat:Originally posted by dudageo@Mar 15 2006, 10:33 PMBIA jest w 5.1 Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 16.03.2006 to tak, faktycznie... a LOG? Love Over Gold I Inne W Dts - Raingod - 16.03.2006 LOG jest w 5,1 DTS. Ale powiem wam ze nei jest az takie wrazenie jak przy STINGU. Szkoda. Natomiast mam jeszcze DVD-audio z STP i to jest reeeeeeeeeewwweeeelllllaaaaaaaaaaccccccccjjjjjjjjjjaaaaaaaaa ;D LOG i STING juz na ftp ![]() Swoja droga kiedys zmiksuje swoje numery stare w DTS
Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 16.03.2006 please... please... bilet wstepu do ftp-a !! :o Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 16.03.2006 acha Raingod... mam pytanie... czy STP na DVD Audio można tez odtwarzać na DVD Video w 5.1? Love Over Gold I Inne W Dts - maciej m - 16.03.2006 Cytat:Originally posted by Raingod@Mar 15 2006, 10:51 AMnie działa tylko szumi moze cos zle robie .pomoz :wub: Love Over Gold I Inne W Dts - maciej m - 16.03.2006 Cytat:Originally posted by Raingod@Mar 15 2006, 04:26 PMpomocy po sciagnieciu i nagraniu audio tylko szum ? gdzie wrazenia 5.1 moze cos zle robie :angry: :angry: :angry: Love Over Gold I Inne W Dts - jambore - 16.03.2006 Cytat:Originally posted by maciej m+Mar 16 2006, 05:39 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maciej m @ Mar 16 2006, 05:39 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Raingod@Mar 15 2006, 04:26 PMpomocy po sciagnieciu i nagraniu audio tylko szum ? gdzie wrazenia 5.1 moze cos zle robie :angry: :angry: :angry: [/b][/quote] Spróbuj zgrać na płytkę a potem puć przez odtwarzacz.U mnie chodzi. Love Over Gold I Inne W Dts - dudageo - 16.03.2006 ... Baaaarrrrrteeeeeekkkk!!!!........ ja chcę do ftp-aaaa!!!
|